devakantiewinkel.be Vakantie zoeken

★★★

Plaza Regency Hotel

Sliema, Malta, Malta

Foto's: Traveldeal

  • 5, 7, 10 of 14 overnachtingen

Over Plaza Regency Hotel

Cocktails, cultuur en strand in Sliema! Geniet op een TOPLOCATIE op Malta incl. vlucht, transfer en ontbijt!

Beschrijving aangeleverd door Traveldeal.

In het kort

Sterren
★★★ (3,0)
Vakantiesoort
Hotels, Zonvakanties, Winterzon

Ligging op de kaart

Hoe scoort Plaza Regency Hotel in Malta?

De vanafprijs van € 289,- p.p. ligt 15% onder de middelste vanafprijs (€ 339,-) van 8 accommodaties in Malta.

Berekend op basis van de actuele vanafprijzen en gastbeoordelingen bij onze partners.

Voor wie is Plaza Regency Hotel geschikt?

Praktisch voor je reis

Luchthavens in Malta
Malta International (MLA)
Vliegtijd
ca. 3 uur
Beste reistijd
april-juni en september-oktober

Meer over het weer, de stranden en uitstappen lees je in onze reisgids Malta.

Lees ook op onze blog

Veelgestelde vragen over Plaza Regency Hotel

Wat kost een vakantie in Plaza Regency Hotel?

De laagste vanafprijs in de feed van Traveldeal is € 289,- per persoon. De prijs hangt af van je reisdata en reisgezelschap.

Hoeveel sterren heeft Plaza Regency Hotel?

Plaza Regency Hotel heeft 3 sterren volgens de lokale classificatie zoals vermeld door de aanbieder.

Meer weten over Malta?

Malta is klein, maar propvol geschiedenis: tempels ouder dan de piramides, ridderforten en barokke kerken. Daarbij komen helder water, veel…

Lees de reisgids